КЕНГУРУ Життєві уроки. Навколо не лише будинки (Укр)

КЕНГУРУ Життєві уроки. Навколо не лише будинки (Укр)

Твій будинок стоїть на вулиці серед інших, таких схожих і не схожих водночас. Поруч із рідним домом крамниці, що ти їх навідуєш майже щодня, твоя школа і дитячий садок. Це твій район, знайомий з раннього дитинства. І скрізь люди. Твої сусіди, вихователька дитячого садка, вчителі, директор школи, поштар - усі вони щодня роблять щось задля процвітання вашого району.
А що можеш зробити ти, щоб усе навкруги стало ще комфортнішим для життя? Можливо, слід посадити квіти або змайструвати з татом шпаківню? Навіть просто стежити за тим, щоб навколо панувала чистота, - вже непоганий внесок! Особливим твій район роблять люди! Пам'ятай про це. І найменша дрібничка має велике значення!

КЕНГУРУ Життєві уроки. Навколо не лише будинки (Укр) ISBN/ШК 9786170942357 Количество страниц 32 Издательство Кенгуру Размер 22. x 22. x 0.29 Переплёт Скоба Автор Gemser Вес 0.125 Язык Украинский Издательский код КН905002У http://shkolar.com.ua/data/big/ps_343_0.jpg 0 1 50 UAH In stock New