немає у наявності

Наочний матеріал до занять з малювання з дітьми 4- 5 років належить до складу комплекту, що містить альбом для дитини та рекомендації для педагогів і батьків. Цей комплект може бути використаний для організації занять із художньо-продуктивної діяльності (малювання) в середній групі дошкільного навчального закладу або вдома з дітьми 4-5 років.

Художньо-продуктивна діяльність: Малювання. 4-5 років. Демонстраційний матеріал (БЕЗ ПАПКИ) Тип товара Демонстрационный материал Размер 42. x 28.1 x 0.3 Автор О.С. Остапенко ISBN/ШК 9786170030498 Издательство Основа Издательский код ТАД021 Вес 0.455 Количество страниц 18 Переплёт Без переплета Язык Украинский http://shkolar.com.ua/data/big/ps_1425_0.jpg 0 1 0 UAH In stock New