Письмо до школи АРТ: Домальовки (у)

Письмо до школи АРТ: Домальовки (у)

Ця серія допоможе малюкові навчитися охайно і правильно писати. Що робить ці зошити особливими? 1. Яскраві малюнки до кожного завдання. (Щоб вчитися було цікаво і весело).2. Хороший сертифікований папір і фарба. (Адже ми дбаємо про безпеку дітей).3. Більшість завдань у зошитах мають зразки виконання. (Отже, дитина без труднощів зможе займатися самостійно, і знадобиться мінімум втручання дорослих).4. Серія побудована за принципом «від простого до складного» і включає всі необхідні дошкільнику теми.

Письмо до школи АРТ: Домальовки (у) Країна виробник Україна Предмет Письмо Тип товара АРТ Дошкольники. Развитие и обучение ISBN 9786177115822 Вага 0,07 Код виробника ДШ11803У Кількість сторінок 16 Мова Українська Автор Агаркова І.П. Розмір упаковки 200 x 260 x 0 мм Видавництво АРТ http://shkolar.com.ua/data/big/ps_1421_0.jpg 0 1 27 UAH In stock New