Математичні матеріали допоможуть:
- організувати дослідницьку діяльність учнів
- унаочнити математичні поняття та способи виконання дій
- стимулювати навчально-пізнавальну активність учнів
- спрямувати учнів на пошук різних способів розв'язування навчальної задачі

НУШ 1 кл. Математичні матеріали. Міні-кейс (Укр) Скворцова С.О., Онопрієнко О.В. Материал к учебнику Скворцова С. А., Оноприенко О. В. Тип товара Пособие Вес .16 Количество страниц 10 Переплёт Скоба Язык Украинский Размер 26. x 20. x 0.35 Автор Скворцова С. А., Оноприенко О. В. ISBN/ШК 9789667492625 Издательство Ранок Издательский код Т817037У http://shkolar.com.ua/data/big/ps_2434_0.jpg 0 1 35 UAH In stock New